Місячний посівний календар 2018, живемо в гармонії з природою

Землеробство - це найдавніший вид людської діяльності. Коли вперше зародилося землеробство, люди не мали сучасної техніки і знань в галузі вирощування рослин. Сьогодні ж багато дачників, садівників, городників, а також власників великих сільськогосподарських угідь прийшли до висновку, що необхідно звертатися до давніх знань, які здатні забезпечити гармонію між сучасними агротехнологіями і природою. Одним з найбільш поширених чинників, якому намагаються слідувати багато дачників, являється місячний посівний календар садівника городника.


Що таке місячний посівний календар?

Посівний календар являє собою рекомендаційні дані про час посіву тієї чи іншої культури, проведення тих чи інших агроробіт. Дані посадкового календаря ґрунтуються на місячних фазах місяця, які, як відомо, надають активний вплив на різні природні явища. Посівний календар враховує чотири фази місячного місяця, що впливають на біологічні процеси всього живого, у тому числі й рослин в вашому саду.

Завзяті дачники та городники стверджують, що використання місячного посівного календаря 2018 на протязі всього року значно збільшує урожай, сприяє поліпшенню якості врожаю(полуниця буде дійсно солодкою, яблука наливними, а картопля великою).

Користуючись порадами місячного посівного календаря можна вирощувати екологічно чисті рослини без використання шкідливих хімікатів і стабілізаторів росту. Місячний посівний календар враховує всі особливості землеробства, виділяючи для кожного процесу найбільш сприятливий час.


Як користуватися місячним посівним календарем

Посівний календар ділиться на місяці: 12 місяців, до кожного з яких існує рекомендаційний опис у відношенні найбільш сприятливого посіву чи посадки рослин. В залежності від впливу сонця і місяця фахівці визначають, які рослини найкраще приймуться в певний місяць року. Для більшої зручності можна вивчати не місяць в цілому, а рекомендації щодо посіву конкретної культури. Такий варіант календаря включає в себе основні види садово-городніх рослин.

Варто відзначити, що керуючись календарем, можна не тільки визначати оптимальний час для посіву, але й відповідний період для виконання інших землеробських процесів: поливу, прополки, підживлення, боротьби з шкідниками та інших видів агродіяльності.

Здається дивним, що місячний посівний календар може розрахувати оптимальні часові періоди для різних процесів. Однак, якщо уважно спостерігати за природою і впливом небесних світил на неї при знаходженні в певній точці, тоді стане зрозуміло, що обчислення посівного календаря ґрунтуються на цілком реальних фактах.


Основні поради місячного посівного календаря

Посівний календар детально розписує дні в кожному місяці, коли рекомендується садити ту чи іншу культуру. Проте не у всіх дачників і городників є можливість серед тижня вибиратися на свою ділянку. Якщо у вас немає можливості здійснювати детально всі рекомендації місячного посівного календаря, тоді можна приймати до відома основні моменти. Загальними рекомендаціями посівного календаря виступають наступні правила:

- Культури, що ростуть над землею, необхідно садити в період зростаючого Місяця, а, відповідно, рослини, у яких плоди зріють під землею, слід садити в період спадаючого Місяця;
- Кращим часом для посадки рослин в перебігу дня є час відразу після сходу сонця і перед полуднем;
- Найбільш плідними знаками зодіаку виступають Рак, Телець, Риби і Скорпіон. Коли Місяць перебуває під впливом цих знаків, можна висаджувати практично будь-які рослини і розраховувати на хороший урожай;
- Найбільш несприятливим періодом для посадки рослин є Місяць у Водолії. В цей час рекомендується приділити максимальну увагу поливу рослин.

Не варто забувати, що даний посівний календар носить рекомендаційний характер. І при його використанні завжди необхідно враховувати сезонні і кліматичні особливості в тому або іншому регіоні України. Не варто також відмовлятися і від сучасних агротехнологій. Якщо забезпечити серйозний підхід до землеробства на основі посівного місячного календаря 2018, цей момент буде сприяти підвищенню ефективності роботи на ділянці, що спричинить за собою і збільшення вашого врожаю.

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календар



Коментарі:

посівний календарь на травень місяць 2016р


А де календар?


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Березень

Народний та церковний календар свят. Березень

Березень – первісток весни, спадкоємець лютого, провісник квітня, ранок весни і ранок року. Це...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Перший весняний місяць Березень, господар полів та лісів, котрий, як сказав поет, білим поясом...