Місячний посівний календар: живемо в гармонії з природою.

Місячний посівний календар: живемо в гармонії з природою.

Слідуючи за рекомендаціями цього календаря, дозволить Вам не тільки вирощувати хороший урожай, але і викличе відчуття близькості природи і людини.Що таке місячний посівний календар?

Посівний календар являє собою рекомендаційні дані про час посіву тієї чи іншої культури, проведенні тих чи інших агроробіт. Дані посадкового календаря ґрунтуються на місячних фазах, які, як відомо, надають активний вплив на різні природні явища. Посівний календар враховує чотири фази місячного місяця, що впливають на біологічні процеси всього живого, у тому числі й рослин в нашому саду.

Завзяті дачники стверджують, що використання місячного посівного календаря 2012 на протязі всього року значно збільшує урожай, сприяє поліпшенню його якості (полуниця буде дійсно солодкої, яблука наливними, а картопля великою).

Ґрунтуючись на рекомендаціях місячного посівного календаря можна вирощувати екологічно чисті рослини без використання шкідливих хімікатів і стабілізаторів зростання. Місячний календар враховує всі особливості землеробства, виділяючи для кожного процесу найбільш сприятливий час.


Принцип використання посівного календаря

Посівний календар ділиться на місяці: 12 місяців, до кожного з яких існує рекомендаційний опис у відношенні найбільш сприятливого посіву рослин. В залежності від впливу сонця і місяця фахівці визначають, які рослини найкраще приймуться в певний місяць року. Для більшої зручності можна вивчати не місяць в цілому, а рекомендації щодо посіву конкретної культури. Такий варіант календаря включає в себе основні види садово-городніх рослин.

Варто відзначити, що керуючись календарем, можна не тільки визначати оптимальний час для посіву, але й відповідний період для виконання інших землеробських процесів: рясного поливу, прополки, підгодівлі, боротьби зі шкідниками та інших видів агродіяльності.

Здається дивним, що місячний посівний календар може розрахувати оптимальні часові періоди для різних процесів. Однак, якщо уважно спостерігати за природою і впливом небесних світил на неї при знаходженні в певній точці, тоді стане зрозуміло, що обчислення посівного календаря ґрунтуються на цілком реальних фактах.


Загальні рекомендації посівного календаря

Посівний календар детально розписує дні в кожному місяці, коли рекомендується садити ту чи іншу культуру. Проте не у всіх дачників і городників є можливість серед тижня вибиратися на свою ділянку. Якщо у вас немає можливості здійснювати детально всі рекомендації місячного посівного календаря, тоді можна приймати до відома основні моменти.
Загальними рекомендаціями посівного календаря виступають наступні правила:

- Культури, що ростуть над землею, необхідно садити в період зростаючого Місяця, а, відповідно, рослини, у яких плоди зріють під землею, слід садити в період спадаючого Місяця;

- Кращим часом для посадки рослин в перебігу дня є час відразу після сходу сонця і перед полуднем;

- Найбільш плідними знаками зодіаку виступають Рак, Телець, Риби і Скорпіон. Коли Місяць перебуває під впливом цих знаків, можна висаджувати практично будь-які рослини і розраховувати на хороший урожай;

- Найбільш несприятливим періодом для посадки рослин є Місяць у Водолії. В цей час рекомендується приділити максимальну увагу поливу рослин.

Не варто забувати, що даний посівний календар носить рекомендаційний характер. І при його використанні завжди необхідно враховувати сезонні і кліматичні особливості в тому або іншому регіоні. Не варто також відмовлятися і від сучасних агротехнологій. Якщо забезпечити серйозний підхід до землеробства на основі посівного місячного календаря, цей момент буде сприяти підвищенню ефективності роботи на ділянці, що спричинить за собою і збільшення вашого врожаю.

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календарКоментарі:

посівний календарь на листопад місяць 2012р


Прокоментувати статтю:

Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Зображення Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
Домівка, Сад, Город – корисні поради для вашої присадибної ділянки, саду, городу та будинку: народний календар, прикмети, посівний календар, місячний посівний календар, енциклопедія садово-городніх і кімнатних рослин, календар садівника, дизайн і планування ділянки та саду.
Copyright ©2011-2015. Петриків біля якого розташований Тернопіль